The Match - HD

The Match – HD

Bu filme oy vermek ister misiniz?

#1
Hırvatlı olan Dominik Sedlar ve Jakov Sedlar’ın yönetmenliğini yaptığı, Gary Hertz, Stephen Ollendorff ve Dominika Sedlar’ın kalemini ele aldığı The Match, 2021 yapımı dram, tarih, savaş ve spor filmidir. Filmin oyuncuları arasında Franco Nero, Caspar Phillipson, Armand Addante, Markus Gertken, Viktor Kulhanek ve Andrej Dojkic yer almaktadır.
Türkçe altyazılı ve 4k film tarzıyla sizlerle olacak film, eski zamanlarda Nazilerin esir aldıkları insanların hayatlarını konu almaktadır. Bu esirlerin arasında, çok ünlü bir futbol oyuncusu olan Macarlı Laszlo vardır. İnsanların esir edilmediği önceki zamanlarda, Naziler ve Macarlar arasında yapılan bir maçta, Nazilerin kaybetmesinde Laszlo’nun etkisi çok büyüktür. O maçta yaptığı inanılmaz goller herkesin dilindedir ve bu yüzden de herkes tarafından tanınmaktadır. Esir düştüğünde komutanları dinlememesi ve başına buyruk davranması başına hep dert açmıştır. Bir gün kampa gelen bir komutanın Laszlo’yu görmesi ve ona bulunduğu teklif her şeyi değiştirecektir.
Komutan için önemli olan bir generalin doğum gününde güzel bir maç yapmak isteyen komutan, Laszlo’yu odasına çağırır ve kamdaki diğer adamlarla takım kurup, kendileri ile maç yapmalarını teklif eder. Laszlo bunu diğer kamptaki arkadaşları ile paylaşır. Bu konuda kendilerine pek güvenmemektedirler çünkü yemek yiyememekten ve çok zor şartlar altında çalışmaktan nasıl koşacaklarını bile bilmiyorlardır. Bunun üzerine takım kaptanları seçilen Laszlo ve diğer bir esir olan Karolyi, komutanın yanına gidip bazı isteklerde bulunurlar. Bu istekleri ilk başta kabul etmek istemeyen komutan, doğum gününde yapacağı güzel gösteri sonrası kendisi için öneli olan terfiyi alabilmek için kabul etmek zorunda kalır.
Bunun üzerine takımına adam seçmek isteyen Laszlo, başka kamplara da gider. Bu kamlarda bir komutan tarafında dövülen küçük bir çocuk olan Young’u görür. Ve ona yardım etmek için takımına almak ister. Kendi kamplarına geri döndüklerinde sadece 13 kişi seçmesini isteyen komutan, çocukla birlikte 14 kişi olduklarını fark eder ve Laszlo’yu bu konuda uyarır. Ama Laszlo çocuğu bırakmak istemez ve komutanla konuşmaya çalışır… Laszlo ve ekibi bu onur meselesi olan maçı kazanabilecekler midir? Maçın bitiminde onları neler beklemektedir? 2 hafta önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

The Match – HD Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: