The Unhealer - HD

The Unhealer – HD

Bu filme oy vermek ister misiniz?

#1
2020 Amerikan yapım bilim kurgu ve gerilim filmi olan The Unhealar’ın yazarları Kevin E Moore ve J. Shawn Harris’dir. Yönetmen koltuğunda ise Martin Guigui oturuyor. Başlıca oyuncular, Elijah Nelson, Shelby Janes, Kayla Carlson ve Lance Henriksen’dir. Kelly adında lise öğrencisi, elinde olmayan bir hastalığı dolayısıyla, okulda sürekli zorbalığa uğrar. Kendisinin çöp yeme hastalığı vardır ve bu onu çok hasta yapar. Bu çocuktan hoşlanan Dominique adında kız sürekli onu kollar, diğer çocukların ona yanaşmasına izin vermez.
Bir gün annesi Paulette, rast gele denk geldiği bir üfürükçüden oğlunu iyileştirmesini ister. Bunu tabi ki para karşılığı yapan adam, öncesinde büyünün gerçek sahipleri tarafından onun canına mal olacağı konusunda uyarılır. Bu laflara aldırmadan Kelly’yi iyileştirmeye giden adam, Kelly’yi iyileştirmeye çalıştığı sırada bir terslik olur ve güçleri kendisinden alınıp, Kelly’ye geçer. Bu güçlerin en büyük özelliği kendisini korumak için sahibini koruması gerektiğinden dolayı, sahibine gelen darbeleri, vuran kişiye yansıtmasıdır. Bu sebeple üfürükçü adam elindeki sigarayı Kelly’nin üstüne düşürdüğü için, kendisine zarar verir ve ölür. Kelly, güçlerinin ne olduğunu çözmeye çalışırken yaraların iyileştiğini ve en önemlisi yeme alışkanlığının normale bindiğini gözlemler. Bu sayede ona zorbalık yapanlara bir ders vermeye çalışır.
Kendisine zorbalık yapan çocuklardan biri ile yolda karşılaştıktan sonra, normalden alışık olmadığımız bir şey ile birlikte Kelly geri adım atmaz. Buna sinirlenen çocuk Kelly’ye vurduğu anda kendisine yansıdığı için sadece kendisi zarar görür ve Kelly galip gelir. Zorbalar Kelly’ye ders vermek için çok kötü bir yola başvurur ve bir gün bisiklet ile birlikte evine döndüğü zamanda Kelly’nin üzerinden araba ile geçerler ve aracı süren kişi orada ölür. Bunun üzerine Kelly’nin evine kundaklama yaparlar ve onu kasabadan taşındırmaya zorlarlar ama bu sırada içeride Kelly’nin annesi vardır. Kelly geri döndüğü sırada ateşlerin arasına atlar ve intikam için ant içmeye başlar… 3 hafta önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

The Unhealer – HD Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu:

Etiketler:

Yorumlar