Those Who Wish Me Dead

Those Who Wish Me Dead

Bu filme oy vermek ister misiniz?

Those Who Wish Me Dead, Taylor Sheridan tarafından yönetilen, hikâyesinin ise Michael Koryta ve Charles Leavitt tarafından yazıldığı, başrollerinde ise Mr and Mrs Smith, Wanted ve Agent Salt gibi filmlerden tanıyabileceğiniz ünlü oyuncu Angelina Jolie, The Walking Dead ve Punisher dizilerinden tanıyabileceğiniz ünlü oyuncu Jon Bernthal, X men film serisinden tanıyabileceğiniz Michael Hoult, Finn Little, Aidan Gillen ve Mark Weber gibi isimlerin yer aldığı aksiyon ve dram filmidir.
Sitemizde sizlere özel olarak altyazısı hazırlanan ve sürümü de 4k film sürümüne yükseltilen Ölmemi İsteyenler filmi; Angelina Jolie tarafından canlandırılan Hannah adlı bir itfaiyecinin hayatını ve başına gelenleri anlatır. Hannah, uzun yıllardır itfaiyecilik yapmaktadır ve bir sene önce kendisinin ekip lideri olduğu dönemlerde çıkan bir yangında yanlış yönetimi sebebiyle birkaç çocuğun ölümüne sebep olmuştur. Bu trajik olay onu derinden etkilemiş ve hala etkisinden çıkamamıştır. Olan olaylardan sonra itfaiye departmanı onu suçlamış ve ormanın içinde halktan uzak bir yangın kulesine yaz boyunca atanmıştır.
Bir yandan ise Finn Little tarafından canlandırılan Connor karakteri, henüz küçük ve ortaokula gitmekte olan bir çocuktur. Annesini kansere kaybetmiş ve babasıyla yaşamaktadır. Bir gün babası Owen onu okula bırakacakken ani bir hareket yapıp kaçmaya başlamıştır. Babasına neler olduğunu soran Connor, babasının çok güçlü insanları rahatsız edecek bir şey öğrendiğini, bu yüzden patronunun öldürüldüğünü ve eğer kaçmazlarsa onların da peşlerine düşeceklerini öğrenir. Babası Owen, Montana’nın bir kasabasında yaşamakta olan Jon Bernthal tarafından canlandırılan Şerif Ethan’ın yanına gidip saklanmak istemektedir. Ancak yolda tuzağa düşen Owen ve Connor, büyük bir kaza geçirirler ve Owen ölür. Babasının isteği üzerine olay yerinden kaçan Connor, bir şekilde kasabaya gitmeye çalışır ve yolları Hannah ile kesişir. Connor’ın başına gelenleri öğrenen Hannah, onu güvenli bir şekilde kasabaya ve Ethan’a ulaştırmaya çalışacaktır. Ancak bu sandıkları kadar kolay olmayacak ve peşlerindeki insanlar onları durdurmak için ellerinden geleni yapacaklardır. Ancak olalar örgüsü bununla da kalmayacak ve birçok ihanet ile birçok sır perdesi de bu kaçış macerasında ortaya çıkacaktır. 1 ay önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Those Who Wish Me Dead Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: