Tutsak Kalpler

Tutsak Kalpler

Bu filme oy vermek ister misiniz?

Genç Lata ve eşi uzun vakittir evliliklerinin eskisi gitmediğini fark etseler de tekrar de evliliklerini güzel bir şekilde sürdürmeye çalışan bir çifttir.
Fakat Lata uzun vakittir eski ateşi ve mutluluğu evliliğinde hissetmemektedir.
Yine de bu hale ses çıkarmayan Lata sıradan hayatına devam eder iken bir an da neye uğradığını şaşırır ve senin karşına ansızın çıkan yakışıklı ve genç bir adama gönlünü kaptırır.
Lata bir vakit vakit kendini tutar ve eşine ihanet etmekten kaçınır.
Fakat bu genç adam Lata’yı bulduğu her fırsatta baştan çıkarmak amacıyla elinden geleni ardına koymaz.
Bu hale daha çok sessiz kalamayan Lata kendini bu yeni ve çekici aşığın kollarına bırakır. Fakat Lata suçluluk duygusu ile yanıp tutuşmaktadır.
Tam da tekrar bu tür bir an da Lata’nın aklına dahi gelmeyecek bir hadise gerçekleşir. Lata’nın eşi korkunç bir patlamada ölür ve hadise polise devrettiğinde de Lata giderek suçlu haline düşmeye başlar.
Polisten bir şey saklayamayacağını anlayan Lata bütün bildiklerini ve başına gelenleri anlattıkça polis Lata’ya bir koca katili bakmaya başlar.
Ama Lata suçlu olmadığını ve tek suçunun diğer bir adama âşık olmak olduğunu savunur fakat yavaş yavaş meydana çıkan kanıtlar bu durumun tam aksini işaret etmektedir.
Acaba Lata aslında de kocasını yeni aşığı amacıyla mi öldürmüştür? Kocasının ölümü yalnızca bir kaza mıdır? Yoksa bütün bu olay ardında Lata’nın bile aklına gelmeyen diğer planlar mı yatmaktadır?
Lata koca katili damgasından kurtulabilecek midir? Düşünülmeyen gerçek olacak ve Lata ömrünü hapiste mi geçirecektir?

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Tutsak Kalpler Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: