Untitled Horror

Untitled Horror

Bu filme oy vermek ister misiniz?

#1
2021 yılı yapımı, komedi ve korku filmi olarak karşınıza çıkacak olan ve Türkçe altyazılı filmlerimiz arasında Untitled Horror Movie ismiyle sizlerle buluşacak olan bu yapım, bir hayli alışık olmadığımız tarzda geliyor karşımıza. Yazarlarının Luke Baines ve Nick Simon’un olduğu bu yapımda, yönetmen Nick Simon’dur. Başroldeki oyuncular sırayla, Luke Baines, Darren Barnet, Timothy Granaderos, Claira Holt, Kathrine McNamara ve Emmy Raver-Lampman’dır. Yapım, korku filmi yapmak isteyen birkaç işsiz kalmış aktörlerden oluşuyor. 6 eski yıldız kendi gösterilerinin iptal edileceğini öğrendiği zaman, kendi filmlerini yapmaya karar verirler. Bu süreçte bizleri çok komik diyaloglar ve olaylar karşılar. Kendi filmlerini herkes kendi evinde ayrı ayrı kameralar ile çekerek bir kişide toplanıp bir araya getirerek bir film yapmak isteyen ekip, yanlışlıkla şiddete meyilli ve kötü bir ruh çağırırlar.
Çağırdıkları kötü ruhun varlığından haberdar olmayan ekip, hala işin profesyonelliğinde ve şakasındadır. Ekipten bazıları geceleri çekim yaparken korkarlar veya kendilerine istekleri dışında zarar verirler. Chrissy adında ekipten bir kız, bir gece görüntülü toplantıya gözünde şişlik ve morluklar ile gelir. Ekip bunu gerçekten profesyonel bulsa da olayları dinledikten sonra biraz paniğe kapılırlar. Filmin çekimlerine devam edildiği sırada aynı olayları yaşayan diğer bir kişi ise Max’dir. Kendisine de böyle olaylar olduğunu söyleyerek Chrissy’yi yatıştırır ve bunun kendini role kaptırmak olduğunu söyler.
Bir gün gece toplantısında, herkes film ile ilgili neler yaptığını tartışırken, Chrissy’nin evinden sesler gelmeye başlar. Chrissy’nin aniden toplantıdan ayrılması tüm ekibi endişelendirir. Neredeyse bir insanı bayıltma derecesine getirebilecek bu korkunç olayda, hemen polisi ararlar. Polis olay yerine varamaz ve nedenini çok sonradan öğrenirler. Chrissy telefonunda Declan’ı arar ve evde birisinin olduğunu ve onun peşinden geldiğini söyler. Chrissy evi aramaya karar verir ve eline bir silah niyeti ile önce samuray kılıcı sonra da bıçak alarak, evi aramaya devam eder. Evi arayıp kimsenin olmadığını anlayınca, aniden kapı çalar. Polis olduğunu zannederek kapıyı açar ve bir ruh tarafından hırpalanır. Tam bu anda Declan onu kurtarmak için onun yanına doğru yola çıkar. Acaba Chrissy hayatta kalabilecek mi? Bu ruh gerçekten var mı yoksa aktörlerimiz rol mü yapıyor? 1 ay önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Untitled Horror Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: