Zooey

Zooey

Bu filme oy vermek ister misiniz?

2021 yapım komedi, dram, bilim kurgu filmi olan Zooey, gerçek hayatın dramlarını bilim kurgu ile birleştirilmesinden oluşuyor. Ryan Harriss ve Jeff Haskett-Wood tarafından yazılan yapımın yönetmen koltuğunda Ryan Harriss oturuyor. Başrollerinde, Lawrence J. Hughes, Zen Hunter, Taylor Piedmonte, Ian Mackenzie Register ve Karla Trautman var. Genç bir çocuk olan ve babasının evinden kaçan Noah, Owen adında bir adamla birlikte yaşıyor. Babasından şiddet gördüğü için evi terk eden genç çocuk, babasının korkusundan bir daha eski evinde gidemiyor. Babası Noah’ı aramaya gelip kaldığı yeri öğrenince Owen onu korumak için, babasına burada yaşamıyor diyor.
Noah bu sıralarda, yerde kaldıkları motelde, bir anahtar buluyor ve bulduğu anahtar ile bir eve giriyor. Evin içinde merakla dolaşan genç, Zooey adında bir kızla karşılaşıyor. Gençler birbirleri ile her ne kadar kötü durumda karşılaşsa da bu onları daha çok bağlayacak gibi duruyor. Noah, Zooey’in durumundan veya nereli olduğunu bilmeden, ona ilk görüşte âşık oluyor ve bunu Owen ile paylaşıyor. Owen durumu fark edip, Zooey’in üvey abisi ile arayı yakın tutup çocukların, çocukluk aşklarını yaşaması için uğraş veriyor. Zooey’in abisi Taylor, Owen’a, Zooey’nin hasta olduğunu ve çok fazla zamanının kalmadığını söylüyor. Ama işin aslı filmin sonunda ortaya çıkıyor. Noah, Zooey’nin hastalığından haberi olmadan birlikte zaman geçiriyor, eğleniyorlar ve ona sırılsıklam âşık oluyor.
Bu süre zarfında Zooey’de, Noah’a âşık oluyor ama belli etmiyor. Taylor bu işin olmamasını istese de genç âşıkları hiçbir şey durduracak gibi durmuyor. Noah’ın babası, Noah’ı eninde sonunda Owen’ın evinde buluyor ve onu eve gelmesi için zorla kaçırıyor. Bu durumdan çok sonradan haberi olan Owen, o kadar sesli mesaj atmasına rağmen Noah’a ulaşamıyor. Başının dertte olduğunu düşünen Owen, Noah’ı aramak için yola koyuluyor. Owen, Noah için babası ile karşılaşıyor. Acaba Noah şiddet gördüğü evinden uzaklaşabilecek mi? Zooey, gitmek zorunda mı kalacak? Owen, Noah’ı kendi kardeşi gibi yanına alacak mı yoksa babasına yenik mi düşecek? Merak uyandıran filmde küçük aşıkların dramını ve Zooey hakkındaki gerçekleri isterseniz 4k film izle modunda ve hatta Türkçe altyazılı olarak sitemizden izleyebilirsiniz.

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Zooey Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: